ویدئو �������� ����������

1400/12/17

رونمایی از سایت جدید اتاق تهران

در سی‌و‌یکمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، از وب‌سایت جدید اتاق تهران رونمایی شد. در همین رابطه، علی احمدی، مدیر فناوری اطلاعات اتاق تهران طی توضیحاتی به دلایل به‌روزرسانی وب‌سایت اتاق تهران با توج ..

ادامه مطلب
1400/09/14

دعوت به حضور در هفتمین همایش مبارزه با فساد

حسن فروزان‌فرد، رئیس کمیسیون «حمایت قضایی و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران، اعلام کرد که هفتمین دوره همایش مبارزه با فساد در آستانه روز جهانی مبارزه با فساد،‌ روز چهارشنبه 17 آذرماه 1400 از ساعت ..

ادامه مطلب
1400/08/09

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ معاونت توسعه عضویت

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به اعضای اتاق و جذب بیشتر فعالان اقتصادی به عضویت در پارلمان بخش خصوصی، با تغییراتی در ساختار مدیریت امور عضوی ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ واحد ارتباط با مشتری (CRM)

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «واحد ارتباط با مشتری» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی کرده است. این واحد ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ مشاوره امور گمرکی و تجارت خارجی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «مشاوره امور گمرکی و تجارت خارجی» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی کرده اس ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ معاونت کسب‌وکار

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به اعضای اتاق تهران، خدمات مشاوره‌ای کاملی در معاونت کسب‌وکار خود ارائه می‌دهد که از آغاز اولین گام برای آغاز ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ مدیر خدمات امور بیمه و تامین اجتماعی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «مدیریت خدمات امور بیمه و تامین اجتماعی» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ مشاوره امور مدیریت مالی شرکت‌ها

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «مشاوره امور مدیریت مالی شرکت‌ها» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی کرده اس ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ مشاوره امور محیط زیستی بنگاه‌ها

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «مشاوره امور محیط زیستی بنگاه‌ها» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی کرده اس ..

ادامه مطلب
1400/08/08

با خدمات اتاق تهران آشنا شوید/ مشاوره امور قانون کار

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای افزایش تنوع و بهبود کیفیت خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، «مشاوره امور قانون کار» را در معاونت کسب‌وکار خود راه‌اندازی کرده است که در خص ..

ادامه مطلب