ویدئو

1400/12/17

رونمایی از سایت جدید اتاق تهران

در سی‌و‌یکمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، از وب‌سایت جدید اتاق تهران رونمایی شد. در همین رابطه، علی احمدی، مدیر فناوری اطلاعات اتاق تهران طی توضیحاتی به دلایل به‌روزرسانی وب‌سایت اتاق تهران با توج ..

ادامه مطلب
1400/12/11

ششمین مراسم کارآفرینی امین‌الضرب

اتاق بازرگانی تهران برای ششمین سال پیاپی مراسم اعطای لوح، نشان و تندیس امین‌الضرب را در تالار وحدت برگزار کرد. در این نشست که با حضور نمایندگان بخش خصوصی و فعالان اقتصادی برپا شد از هشت چهره برتر حوزه ..

ادامه مطلب
1400/12/08

ب تو ای دوست سلام

در آستانه نوروز باستانی و فرا رسیدن سال نو، اتاق بازرگانی تهران کمپین «ب تو ای دوست» را با هدف کمک به افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار و کودکان کار به راه انداخت.صاحبان صنایع، بازرگانان و کارآف ..

ادامه مطلب
1400/11/20

نیاز مبرم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به سرمایه‌گذاری

در نشست سی‌ویکم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران، طی گزارشی به چالش‌ها و موانع توسعه صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) اشاره کرد. شهاب ج ..

ادامه مطلب
1400/11/19

انتقاد از مداخله دولت در قیمتگذاری

علی تقوی‌فر، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران که در ملاقات اخیر تولیدکنندگان با مقام معظم رهبری حضور یافته بود، طی سخنانی، خواستار واگذاری امور به بخش خصوصی، عدم دخالت دولت در قیمتگذاری و صادرات شد و همچ ..

ادامه مطلب
1400/10/25

تفاوت فرانچایز با اعطای نمایندگی

حسن فروزان‌فرد، رئیس کمیسیون «حمایت قضای و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران در این ویدئو می‌گوید: فرانچایز در مقایسه با دیگر مدل‌های کسب‌وکار مانند اعطای نمایندگی، قابلیت بزرگ‌تر و ارزشمندتری است. ..

ادامه مطلب
1400/10/25

فرصت‌های دوجانبه فرانچایز

حسن فروزان‌فرد، رئیس کمیسیون «حمایت قضایی و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران در توضیح مدل فرانچایز در توسعه کسب‌وکارها در این ویدئوی کوتاه توضیح می‌دهد که فرانچایز یا نشان‌سپاری یکی از مساله‌های مه ..

ادامه مطلب
1400/10/25

صنعت فرانچایز چه نیازمندی‌هایی دارد؟

محمدعلی ملایی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل انجمن فرانچایز ایران در این ویدئو با اشاره به نیازمندی‌های صنعت فرانچایز می‌گوید: با توسعه صنعت فرانچایز در اقتصاد ایران، تامین نیازهای خود این الگوی توسعه کس ..

ادامه مطلب
1400/10/25

شناخت ابعاد متفاوت صنعت فرانچایز

محمدعلی ملایی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل انجمن فرانچایز ایران در مورد ابزار نوینی که در فرانچایز به کار گرفته می‌شود، می‌گوید. صنعت فرانچایز یک مدل توسعه کسب‌وکار است که امروزه از فناوری‌های نوین متاث ..

ادامه مطلب
1400/10/25

سود فرانچایز برای توسعه بنگاه‌های بزرگ

با استفاده از مدل توسعه کسب‌وکار فرانچایز، شرکت‌های بزرگ می‌توانند به عنوان فرانچایزور (نشان‌سپار) محصولات خود را از طریق شبکه بزرگ فرانچایزی‌ها (نشان‌پذیر) به دست مشتریان برسانند و بدون این که متحمل ..

ادامه مطلب